Simple Devs


Jesteśmy zespołem niezależnych programistów. Rozwijamy zarówno autorskie projekty jak i tworzymy oprogramowanie na zlecenie. Każdy pomysł to dla nas wyzwanie, ale także okazja do zdobycia cennego doświadczenia. Cały czas się rozwijamy poszerzając nasze pole działania. Nasze realizacje są ładne, funkcjonalne i proste w obsłudze.

Poznaj nasze projekty

Aplikacje mobilne

Zajmujemy się tworzeniem natywnych aplikacji dla urządzeń z systemami Android oraz iOS.

Strony internetowe

Tworzymy strony internetowe zarówno w czystym HTML5 oraz CSS, z wykorzystaniem frameworków i bibliotek takich jak Bootstrap czy Animate.css, jak i przy użyciu popularnych systemów CMS.

Grafika

Przygotowywujemy grafikę pod strony www, aplikacje oraz grafiki promocyjne. Projektujemy także ulotki, broszury czy bannery. Projekty wykonujemy od pomysłu po realizację.

Indywidualne potrzeby

Wielu projektów nie da się jednoznacznie skategoryzować. Dlatego jeśli masz niecodzienny pomysł, skontaktuj się z nami by omówić szczegóły. Postaramy dopasować się do Twoich potrzeb.

Słowak Mobile

Aplikacja Słowak Mobile służy do szybkiego i łatwego przeglądania aktualności ze strony internetowej VI L.O. w Kielcach. Cokolwiek nowego pojawi się na stronie głównej zostaniesz o tym poinformowany. Wystarczy tylko połączenie z Internetem by być zawsze na bieżąco!

Historia i Tradycja Kielc 2015

Aplikacja pełni funkcję mapy i karty patrolu dla uczestników edycji 2015 gry miejskiej Historia i Tradycja Kielc (HiT).Gra organizowana jest co roku przez Hufiec ZHP Kielce-Miasto im. Obrońców Westerplatte we współpracy z Urzędem Miasta Kielce. Biorą w niej udział Zielone Patrole z kieleckich gimnazjów oraz szkół podstawowych, a także drużyny harcerskie z Kielc i okolic.

Kazik Mobile

Aplikacja Kazik Mobile służy do szybkiego i łatwego przeglądania aktualności ze strony internetowej L.O. im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Cokolwiek nowego pojawi się na stronie aktualności liceum zostaniesz o tym poinformowany. Wystarczy tylko połączenie z Internetem by być zawsze na bieżąco!

Escape App

Aplikacja wykonana specjalnie dla firmy SecreThings, dedykowana dla gier typu Escape rozgrywających się w świecie rzeczywistym. Aplikacja pozwala w zręczny sposób na przekazywanie niezbędnych podpowiedzi uczestnikom gry, gdy ci utkną podczas rozgrywki. Zastosowanie komunikacji bezprzewodowej w odpowiednio zaaranżowanych urządzeniach pozwala zachować klimat gry.

Śniadek Mobile

Aplikacja Śniadek Mobile służy do szybkiego i łatwego przeglądania aktualności ze strony internetowej L.O. im. Jana Śniadeckiego w Kielcach. Cokolwiek nowego pojawi się w zakładce aktualności zostaniesz o tym poinformowany. Wystarczy tylko połączenie z Internetem by być zawsze na bieżąco!

Tomasz Słuszniak


Programowaniem zajmuje się już kilka lat. Zaczynał od C++. Szybko jednak zainteresował się platformami mobilnymi, które w dzisiejszych czasach cieszą się coraz większą popularnością. Programuje w Javie i Objective-C, tworząc natywne aplikacje dla systemu Android oraz iOS. Poza tym zna podstawy języka HTML, framework Bootstrap oraz rozwiązania CMS. Interesuje się także fotografią, grafiką oraz produkcją filmową i obróbką wideo.Filip Postępski


Specjalizuje się w technologiach internetowych oraz tworzeniu grafiki. Wykonuje zarówno proste projekty oparte o systemy CMS, jak również zaawansowane serwisy napisane od podstaw przy użyciu PHP i MySQL, a także innych technologii jak HTML5, JavaScript czy CodeIgniter. Nie obcy jest mu także framework Bootstrap. Ma swoje doświadzcenia z aplikacjami na platformę Android. W dużym zakresie posługuje się językiem C/C++.